Fotosesija prie jachtų

Fotosesija prie jachtų – tai užprogramuota sėkmė nuotraukose. Jachta tai turtingų ir sėkmingų žmonių užsiėmimas, tai idealus laisvalaikis ir netgi gyvenimo būdas.

Fotografuoti prie jachtos galima daugelį temų. Verslo portretas, erotinė fotosesija, vestuvių fotosesija, sportas, laisvalaikis, asmeninė fotosesija, šeimos fotosesija, ir dar daugybė kitų temų puikiai tinkančių fotosesijai jachtų fone.

Vanduo, graži balta jachta, tolimos erdvės tai tikras laisvėsir laimės pojūtis. Vien pats vaizdas pats iš savęs perduoda puikią energetiką. Vanduo, bangos ir ramybė tai viskas ko reikia atsipalaidavimui.

Tokia fotosesija yra techniškai palanki fotografui, nes jachtklube esat saulėtai dienai bus puikus apšvietimas dėl šviesą atspindinčių jachtų ir reflektoriaus efektą duodančio vandens.

Tokioje aplinkoje visada bus puiki nuotaika, geras šviežias oras ir žuvėdrų balsai.

Tokia aplinka yra maloni ir joje norisi būti ir leisti laiką.

Tai atviros erdvės, jūros bangų kvapas, tolimas horizontas, balta spalva, vanduo ir žinoma stilingi, gražūs, laimingi žmonės.

Fotosesija prie jachtų yra tiesiog nulemta būti sėkminga. Žinoma būtinas pasiruošimas ir smulkmenų žinojimas. Pradėkime nuo pasiruošimo  ir kadro planavimo.

Įsivaizduokime, kad tai yra verslo portreto fotosesija. Tokios fotosesijos rezultatas turi būti aiškus, ryškus, konkretus ir griežtas. Verslo portretas yra pasitikintis savimi sėkmingas verslininkas. Sklindanti pozityvi energetika nuotraukoje yra sėkmingo verslininko vizitinė kortelė.

Fotosesija jachtos fone yra rafinuota, originali ir užtikrinta. Norisi turėti reikalų su tokiu sėkmingu verslininku pamačius jo kokybišką ir gera nuotaika spinduliuojantį verslo portretą.

Erotinė fotosesija jachtos fone ar pačioje jachtoje jau transliuoja visiškai kitą informaciją.

Tai yra seksualumas prabangoje, kuris gali būti tiek su charakteriu, tiek švelnus. Tokia fotosesija reikalauja kūrybingo apšvietimo ir kompozicijų. Erotinę fotosesija įamžinti jachtoje yra tikras menas tiesiogine žodžio prasme. Kompozicija, rakursai ir šviesa čia svarbiausi.

Brangaus šampano taurė, ryškios raudonos lūpos gražūs brangūs apatiniai, arba nuogas kūnas, subtili šviesa ir prabanga pulsuojanti jachta labai dera tarpusavyje.

Vestuvių fotosesija ir ypatingas dėmesys jai dar negirdėtoje istorijoje.

Sportinio tipo fotosesija prie jachtų yra fotografuojama pagal situaciją. Tai gali būti parodomoji sportinio inventoriaus fotosesija, greitaeigės jachtos, lenktinės tarpusavyje, lenktynės skirtingų vandens transporto priemonių, sportininkų fotografavimas jachtos fone ir su pačiomis jachtomis.

Arba veiksmas gali vykti toli vandenyne kai fotografuojama su Teleobjektyvais tokiais kaip Canon 500mm EF USM F4 ir kitais šios serijos objektyvais. Su tele optika dažniausiai fotografuojamas įvairus vandens sportas.

Fotografo paslaugos yra labai populiarios ir reikalingos vandens sporte šiltu metų sezonu ir visais metų laikais ten, kur nėra žiemos.

Visos nuotraukos internete su jachtomis vandenyne, sporto renginių akimirkos ir viskas, kas greitai juda yra būtent profesionalių fotografų užfiksuoti darbo rezultatai.

Asmeninė fotosesija jachtos fone yra labai individualus ir asmeninis žmogaus pasirinkimas su kliento sugalvota idėja.

Šeimos fotosesija vienas iš linksmiausių žanrų fotografavimui prie jachtos. Tokia fotosesija visada bus nuotaikinga, kupina šypsenų ir pozityvo. Jauna graži šeima, gražus ir turtingas gyvenimas, meilė ir rūpestis.

Tokia fotosesija yra daroma tiek su papildomu apšvietimu, tiek natūraliu. Statiminė profesionaliai surežisuota šeimos nuotrauka jų nuosavoje jachtoje ir natūraliai pagautos tikros nesuvaidintos emocijos. Natūralios nuotraukos įneša tikrumo, nesuvaidintos laimės ir emocijų.

Tokioms nuotraukoms įamžinti dažniausiai užtenka tiesiog labai greitai dirbančio profesionalaus Canon fotoaparato ir šviesių, greitų ir aštrių  Canon L serijos objektyvų.

Visą kitą jau fotografo talentas užfiksuoti nepamirštamas akimirkas.