Filmavimas dronu

Filmavimas dronu – pakeitė visą fotografijos, kino kūrimo ir vaizdo medijos industriją. Tai yra naujas įrankis stebuklams kurti. Paprastas, lengvas, greitai paruošiamas skrydžiui ir fantastines filmavimo bei fotografavimo galimybes turintis bepilotis orlaivis.

Naujos galimybės

Dronas šiandien yra tapęs nauju standartu ir yra būtinas kaip įrankis, norint sėkmingai kurti ir išlikti rinkoje. Atsiradus dronui, atsirado naujos perspektyvos, kurios anksčiau buvo arba visai neįmanomos arba nepasiekiamos daugumai vartotojų pagal jų galimybes. Filmavimas dronu – tai vaizdai iš paukščio skrydžio.

Kodėl filmavimas dronu yra patogiausias būdas įamžinti jūsų norimus vaizdus? – Nes tai yra paprasčiausias būdas realizuoti jūsų norus. Kitos alternatyvos yra oro balionas, sraigtasparnis arba lėktuvas. Dronas ir jame įmontuota kamera pagal šiandienos standartus jus pakelia į visiškai kitą pasaulį.

Populiaru. Praktiška. Paprasta.

Filmavimas dronu yra neatsiejama fotografo paslaugų dalis. Dronas plačiai naudojamas įvairiems meniniams tikslams įgyvendinti (vestuvių fotografija, gamtos fotografavimas). Taip pat komerciniams tikslams – objektų fotografavimas ir filmavimas, infrastruktūros fotografija ir filmavimas, NT fotografavimas ir filmavimas, užsakomoji reklaminė fotografija ir filmavimas.

Filmavimas dronu turi daug įtakos kuriant video medžiagą, ir yra nepakeičiamas įrankis tokiais atvejais, kai reikia skirtingų kadruočių įvairovės. Filmavimas dronu labai palengvina visą darbą.

Technika

Dronas Mavic 2 PRO kyla į 500 metrų aukštį, skraido 4 kilometrų atstumu Europoje ir 8 kilometrų Amerikoje. Sugeba išbūti ore apie 25 minutes. 25 minutės – tai skrydžio laikas su 1 baterija. Tai suteikia tikrai dideles galimybes komercinių užsakymų rinkoje.

Aukštos rezoliucijos 20 Mpx Hasselblad kamera sugeba daryti aukštos kokybės nuotraukas esant net ir silpno apšvietimo salygomis. Nufilmuoti panašaus lygio video su sraigtasparniu kainuotų gerokai brangiau.

Skristi virš medžių lajų, virš rugių lauko, lydėti bėgančius žirgus ar besileidžiančią saulę. Visi šie vaizdai yra visiškai skirtingi, tačiau abejingų nepalieka. Užtenka tik vieną kartą pakilti į viršų tam, kad suvokti kaip ten viskas tobula, kitaip tas yra tiesiog nepakartojama.

Aras Radevičius yra drono pilotas, kuriam priklauso projektas www.erelis.lt