Informacijos panaudojimas

Informacijos panaudojimas ir autorinės teisės

Toliau naudojamos sąvokos „informacija“ apibūdinimas:
Informacija (medžiaga) – vaizdinė (foto arba video informacija), tekstinė (rašytinė informacija), garso įrašai.

Didžioji dalis šito tinklalapio informacijos priklauso savininkui – Arui Radevičiui. Taip pat šitame puslapyje yra naudojama informacija iš kitų šaltinių (interneto naujienų portalai, straipsnių saugyklos, tinklaraščiai ir pan.). Jeigu informacija (ar jos dalis) paimta iš kito šaltinio (nėra savininko nuosavybė) – informacijos (straipsnio) pabaigoje (apačioje) pažymimas originalus tos informacijos šaltinis. Informacijos šaltinis pažymimas kaip aktyvi nuoroda, kuri atsiveria naujame naršyklės puslapyje.

Jeigu šito tinklalapio straipsnis (ar kita informacija) – yra surinkta iš kelių (įvairių) šaltinių, apie tai informuojame įrašu „Medžiaga surinkta iš įvarių informacinių šaltinių“ (arba panašiu tekstu)

Jeigu šitame tinklalapyje www.fotografopaslaugos.lt suradote savo straipsnį arba kitokią informaciją ir nepageidaujate, kad Jums priklausanti medžiaga būtų viešinama šitame tinklalapyje – praneškite mums ir mes ją pašalinsime. Susisiekti su mumis galite elektroniniu paštu arba telefonu, kuris yra nurodytas kontaktų puslapyje.

Aro Radevičiaus tinklalapių (www.fotografopaslaugos.lt arba www.arasradevicius.com) informacijos platinimas:

Kopijuoti ir platinti mūsų viešinamą turinį (straipsnius) galite tik nurodant tinklalapio nuorodą – www.fotografopaslaugos.lt

Nuoroda turi būti veikianti (aktyvi). Jeigu mūsų tinklalapyje viešinamas straipsnis priklauso kitam informaciniam šaltiniui – reikia nurodyti ir originalų informacinį šaltinį.

Vaizdinių medžiagų (nuotraukų) kopijavimas ir platinimas be oficialaus autoriaus leidimo yra draudžiamas.