Fotosesija su Mantu Katleriu

Fotosesija su geriausiu Lietuvos komiku Mantu Katleriu didžiausiame ir geriausiame bokso klube Vilniuje –www.cityboxing.lt

Šio klubo savininkas ir įkūrėjas Vitalijus Vasiljievas sugalvojo gerą reklaminę idėją. Atėjus pavasariui visi nori būti gražūs, geros fizinės formos ir gerai jaustis.

Sugalvojome temą nusimesk žieminį kailį ir ateik į bokso ir bendro fizinio pasirengimo treniruotes. Šiai temai pasirinkome žinomą Lietuvos komiką Mantą Katlerį. Fotosesija vyko Vilniuje naujame City Boxing klube adresu Kalvarijų g. 143, Vilnius.

Fotosesijos scenarijus buvo toks: Mantas užsidėjęs juodus kailinius smūgiuoja į bokso kriaušę ir fotosesijos metu jam vis labiau krenta kailiniai.

Kaip foną pasirinkome juodą sieną tarp dviejų bokso kriaušių. Fotosesija buvo linksma ir Neeilinė. Juk ne kasdien daužai bokso kriaušę apsirengęs kailinius. Buvo daug juoko ir gerų emocijų, o pati fotosesija praėjo sklandžiai ir greitai.

Vitalijus Vasiljevas ir CityBoxing stengiasi įnešti į Lietuvą vis daugiau bokso kultūros.

Reklama ir marketingas šiuo atveju yra labai svarbu.

Manto fotosesija buvo atlikta naudojant impulsinį Profoto apšvietimą B1x ir daug kitų priedų tokių kaip Profoto Magnum reflector, Profoto OCF zoom reflector ir fotografiniai skėčiai.

Kadangi profesionalus fotografas Aras Radevičius yra CityBoxing narys ir klientas, dar treniruotės metu apgalvojo būsimos fotosesijos lokacija ir kaip viskas tūrėtų atrodyti.

Fotosesijos dieną atvykus į City Boxing klubą reikėjo tiesiog paruošti fotosesijos aikštelę, padaryt keletą bandymų ir pradėti darbą.

City Boxing klubas yra įsikūręs 600 kvadratinių metrų patalpose. Tai yra loftinės patalpos idealiai tinkančios sporto klubui. Dienos metu City Boxing klube yra daug natūralios šviesos, todėl tai ypač palanki vieta sportui. Čia visuomet gera nuotaika ir nauji tikslai. Tai yra ideali vieta fotografuoti sporto portretus, bokso varžybas, treniruotes, reklamines sporto klubo fotosesijas. Sporto fotografavimas, reklamos fotografavimas, apšvietimo sprendimai – visa tai profesionalus fotografas Aras Radevičius realizuoja Didžiausiame ir moderniausiame Vilniaus bokso klube City Boxing.

Nuotraukas iš šios fotosesijos galite rasti www.arasradevicius.com