Geriausias fotografas

Geriausias fotografas – kas jis iš tikrųjų? Kiekvienai laimingai jaunajai geriausias fotografas yra tas, kurį ji išsirinko savo šventei įamžinti. Kiekvienam paprastam žmogui nuostabiausias fotografas yra jo artimiausias draugas turintis fotoaparatą, arba fotografas, kuris jiems padarė nuotrauką nemokamai. Sąvoka geriausias fotografas kiekvienam gali būti visiškai skirtinga.

Mintys garsiai…

Populiariausias pasaulio fotografas, žymiausias Europos fotomeistras ar Vilniaus TOP 10 sąrašo fotografas – yra skirtingi palyginimai. Kas nustato ir suteikia geriausio fotografo statusą menininkui?

Visų pirmiausia tai jo pripažinimas tarptautiniu mastu. Tai turėtų būti žinomas

Fotografas, garsėjantis savo darbais. Apie tokį fotografą žmonės dažnai kalbės ir jį rekomenduos, savaime aišku – norės pas jį „užsirašyti“

Įvertinimas ir statusai

Geriausias – visada bus brangesnis už kitus, nes jis yra geriausias. Arba vienas geriausių. Yra fotografų bendruomenės tokios kaip www.mywedd.com ir daugybė kitų, kuriose fotografai publikuoja savo darbus ir yra vertinami. Taip pat geriausi fotografai yra vertinami pagal savo lygį skirtingose kategorijose. Geriausias fotografas Vilniuje. Populiariausias Vestuvių fotografas Vilniuje ar geriausias vestuvių fotografas Lietuvoje – vėl gi gali reikšti visiškai skirtingus dalykus. Labiausiai pažengęs komercinių portretų fotografas, populiariausias mados fotografas, žinomiausias renginių fotografas, daugiausia patirties turintis asmeninių fotosesijų meistras ir geriausias erotikos fotografas gali būti tas pats žmogus.

Retai, bet pasitaiko fotografų, turinčių talentą fotografuoti daugiau nei vieną ar net kelias sritis ir matyti jose grožį. Būtent toks yra fotografas Aras Radevičius.

Vos tik fotografas pasijaučia, kad yra vienas iš geriausių – jau sekančią dieną atsiranda už jį geresnis. Taip yra todėl, kad geriausi dirba be sustojimo ir labai daug. Matyt todėl jie ir yra geriausi.

Tam, kad fotografas būtų TOP dešimtuke, jis turi nuolat būti kūrybiškai alkanas ir atviras naujoms idėjoms ir investuoti tiek į save, tiek į fototechniką. Būti geriausiu fotografu – tai yra pats rimčiausias fotografo tikslas ir statuso ženklas.