Vestuvių fotografavimas

Vestuvių fotografavimas – tema, apie kurią galima kalbėti valandų valandas. Tai išskirtinis fotografijos menas, kuriam reikia daug įgūdžių ir jie yra tobulinami visą gyvenimą.

Per pastaruosius tris dešimtmečius vestuvių fotografavimas labai pasikeitė. Pokyčiai akivaizdūs tiek technologineje dalyje tiek pačioje vestuvių madoje. Tačiau yra dalykų, kurie vestuvių fotografijoje nesikeičia metų metais ir tai yra klasika.

Menas ir klasika

Juodai balta fotografija, portretas, nesuvaidintos emocijos. Fotografuoti vestuves nėra lengva, nes reikia matyti šviesą, turėti gerą ir išlavintą estetinį skonį. Meniška fotografo akis yra vienas iš svarbiausių akcentų ir gebėjimas paprastose akimirkose įžiūrėti ypatingus momentus arba pačiam tuos momentus kurti.

Technika

Vestuvių fotografo fototechnika yra neatsiejamas jo kokybiškų nuotraukų bei kūrybinės laisvės elementas. Tai yra profesionalūs, aukščiausios klasės ir kokybės darbo įrankiai padedantys reikiamu laiku ir reikiamoj vietoj dirbti be sustojimo. Technika turi tarnauti garantuotai ir užtikrintai.

Aukščiausio lygio vestuvių fotografas neturi kada galvoti apie trūkstamos fototechnikos klausimus, todėl turi viską, kad tokių klausimų jam nekiltų ir galėtų visą savo energiją skirti menui kuriant nuotraukas.

Maksimum saves idealiam rezultatui

Vestuvių fotografas Aras Radevičius atiduoda visas savo jėgas vestuvių fotografijoje. Rytinis pasiruošimas, magiška nuotaka, jaudulys ir daug kitų emocijų jau pirmoje vestuvių dienos dalyje. Vėliau sekanti ir pati jautriausia – bažnytinė dalis, kurioje nesuvaidintos džiaugsmo ašaros ir meilės priesaika prieš Dievą.

Svečių sveikinimai prie bažnyčios, šampanas, gėlės, gyva muzika ir šypsenos. Visa tai yra vaizdai, kurios Aras įamžina ir išlieka nepastebimas minioje žmonių.

Vestuvinė fotosesija – tai naujas kūrybinis procesas, kuris vykdomas pagal iš anksto paruoštą scenarijų, tačiau laisva forma.

Reportažas, tikros nesuvaidintos emocijos, pagautos gaudant surežisuotas pagal planą kadruotes ir daugelis kitų triukų, kurie padeda išgauti gražias žmonių emocijas net ir pačiais sunkiausiais momentais.

Vakarinė dalis, išskirtinė sveikinimų dalis, „hollywood’inis“ apšvietimas, vakarinės suknelės, smokingai ir prabangūs kvepalai.

Detalės, dekoras, smulkmenos, svarbiausi vakaro svečiai ir jiems brangiausi žmonės. Išskirtinis dėmesys kiekvienai smulkmenai. Taip atrodo tobula diena Aro Radevičiaus vestuvių fotografijoje.