Canon flagmanas 1Dx Mark 2

Kodėl būtent Canon flagmanas Canon 1Dx mark 2, o ne kitas Canon veidrodinis fotoaparatas?

Canon 1D klasė yra skirta profesionalams. Tai yra geriausia, ką galima gauti. Plačiai visame pasaulyje pripažintas Canon produktas. Tai yra tarptautinė klasė, kuri žaidžia pagal tarptautines taisykles. Plačiausiai šis konkrečiai 1Dx mark 2 modelis yra naudojamas žurnalistikoje, sporto fotografijoje, nes yra greičiausias tarp savo konkurentų. Karštuose taškuose, karo zonoje, ekstremaliose ir atokiausiose pasaulio vietose, kalnuose – dėl savo atsparaus magnio lydinio korpuso ir aukščiausių techninių savybių. Išsiskiriantis savo plačiu dinaminiu diapazonu šis modelis yra ypač mėgstamas tarp vestuvių fotografų.

Canon 1D klasė yra skirta geriausiems.

Šitie fotoaparatai dirba savo darbą. Galima valandų valandas šnekėti apie jį, arba per 1 minutę, palaikius jį rankose, įsimylėti.

Velniškai brangus, patogus laikyti, gražus, greitas ir techniškai lenkiantis konkurentus.

Canon 1D mark 2 fokusavimo sistema leidžia dirbti prietemoje, kur žemesnės klasės aparatai pradeda nebefokusuoti vaizdo ir stabdyti arba išvis – atsiranda rizika prarasti kadrą. Patogus valdymas ir intuityviai sudėlioti mygtukai leidžia akimirksniu priprasti prie šio „žvėries“.

1dx mark 2

Patogus dirbti tiek lauko sąlygomis, tiek studijoje.

1Dx mark 2 naudoja CF ir Cfast atminties korteles. Fotografuodamas įrašinėja nuotraukas iškarto į 2 korteles, o tai užtikrina failų išsaugojimą dvejose skirtingose laikmenose.

Dėka galingo procesoriaus, jpg režime Canon 1Dx mark 2 fotografuoja 14-16 kadrų per sekundę greičiu nepertraukiamame režime tol, kol pasibaigia kortelės atmintis.

Raw režime nepertraukiamai fotografuoja apie 12-16 sekundžių, o tai sudaro apie 270 kadrų.

ISO jautrumas Canon 1Dx mark 2 yra fantastinis. Situacija su kuria paprastas XXD klasės Canon’as nebe susitvarkytų dėl aukšto ISO ir šviesos trūkumo, Dx’ui yra atrodo vieni juokai.

Canon davė žymiam Britų fotografui / videooperatoriui Abraham Joffe 1Dx mark 2 modelį ištestuoti ir pasakyti savo nuomonę. Video interviu buvo nufilmuotas Norvegijoje, šiaurės jūroje, kur žymus britas bandė filmavimo galimybes prie labai aukštų ISO reikšmių filmuodamas banginius, labai tamsiame vandenyje. Vandens temperatūra siekė 2 laipsnius šilumos, didelė gelmė ir tamsa. Tokiomis sąlygomis jis testavo Canon 1Dx mark 2 galimybes. Fotoaparatas buvo įvertintas labai gerai.

Filmavimas vienas iš šio fotoaparato – tanko arkliukų.

4k 60fps ir Dual Pixel CMOS AF Sistema dar labiau padidina galimybes. Vaizdo sekimo technologija, fokuso suvedimas pirštu prilietus norimą tašką fotoaparato ekrane ir dar daugelis kitų funkcijų.

USA šis Canon flagmanas labai populiarus tarp vlogerių keliautojų, nes turi fantastines filmavimo galimybes ir nepriekaištingai fotografuoja.

Šio fotoaparato rekomenduoti ir apie jį pasakoti nereikia. Ji reikia pirkti. Tai yra raktas į naują fotografijos lygį ir jos supratimą.