Canon 500mm f4 telefoto objektyvas

Canon 500mm f4 – tai CANON flagmanas. Gražus, didelis, greitas, kokybiškas ir velniškai aštrus. Jį galima įsimylėti vien pamačius, o jeigu dar rankoje palaikai – tai viskas. Kaip ir priklauso flagmanui, kaina jo atitinkama. Naujo 10000 eur.

Šitas objektyvas yra kiekvieno save gerbiančio gamtos fotografo svajonė. Pasaulyje tarp savo brolių 600mm f4; 400mm f2.8; 800mm f5.6, jis yra populiariausias ir labiausiai naudojamas priartinimo ir ergonomikos atžvilgiu. Jo svoris pakenčiamas fotografavimui iš rankos, „zoomas“ optimalus ir svarbiausia šviesus.

Canon 500mm f4 yra fiksuoto židinio nuotolio. Tai kokybės ir ilgaamžiškumo rodiklis. Jeigu yra naudojamas su Canon 1D fotoaparatų klase dirba velniškai greit ir kokybiškai.

Pats objektyvas sveria apie 6kg. Naudojant papildomą telekonverterį Canon Ef 1.4x extender lll – židinio nuotolis padidėja iki 700mm naudojant pilnokadro matricos fotoaparatą (atitikmuo 35mm).

Paimkime gyvą pavyzdį Aro Radevičiaus naudojamą fototechniką.

Canon 1Dx mark2 pilnokadro (35mm juostos atitikmuo) 14-16fps (kadrai per sekundę), 20mpx, velniškas fokusavimo greitis, žaibiškai greitai veikiantis dvigubas procesorius, tanko korpusas, kuriam nebaisūs jokie šalčiai, lietūs ir kitos gamtos išdaigos. Tai yra geriausia ką Canon gali pasiūlyti šiandien.

Teleobjektyvas Canon 500mm f4 + Canon Ef 1.4x lllextender = 700mm f 5.6

Šis derinys Arui leidžia dirbti ekstremaliomis sąlygomis, gauti aukščiausios kokybės gamtos, gyvūnų, paukščių, sporto, technikos ir visko kas yra toli nuotraukas.