Visada smagu dalyvauti šventėje, nes čia linksma, puiki atmosfera ir gera nuotaika. O fotografuoti dar smagiau, nes gali visą tai įamžinti nuotraukoje. Šypsenos, juokas, gera nuotaika visada gražiai žiūrisi nuotraukose.

Ką reikia žinoti fotografuojant šventę?

Pagrindinį šventės veikėją, svečią, asmenį ar grupę žmonių, kuriems yra skirta šventė. Išmokti scenarijų, techniškai pasiruošti fotografuoti skirtingo apšvietimo situacijose. Iš anksto susidėlioti planą kaip ir kas bus daroma.

Atvažiuoti į šventės vietą anksčiau, pasitikrinti lokaciją ir kitas smulkmenas tokias kaip privažiavimas, parkingas ir t.t.

Iš techninės pusės fotografas turi būti pasiruošęs svarbiausius įrankius po ranka, kad būtų galima greitai pakeisti į kitus pagal situaciją. Dažniausiai tai būna objektyviai, akumuliatoriai ir atminties kortelės. Ir turėti visko tiek, kad užtektų iki darbo pabaigos ir dar daugiau.

Aras kaip profesionalus fotografas būna laiku ir vietoj – reikiamu momentu, o vėliau nepastebėtas išnyksta minioje fiksuodamas akimirkas iš šono. Tai dažnai nuotraukose suteikia natūralumo ir leidžia užfiksuoti tikras nesuvaidintas emocijas.