Sveiki, esu Aras Radevičius. Profesionaliai fotografuoju jau virš 15 metų. Esu diplomuotas fotografas.

Fotografija yra mano pagrindinis pragyvenimo šaltinis, todėl visas jėgas esu sukoncentraves būtent į tai ką darau geriausiai. Per daugelį metų esu sukaupęs nemažai patirties. Esu stiprus kūryboje ir fotografijos technikoje.

Kiekvieną kartą paėmęs fotoaparatą į rankas lyg įkvepiu iš naujo. Fotografija mane skatina tobulėti, įkvepia ir užveda. Fotografuodamas jaučiuosi laimingas, todėl darau tai kas dieną. Esu visiškai atradęs save ir dirbu mylimą darbą neskaičiuodamas savo darbo laiko, nes jis bendroj visumoj tiesiog ištirpsta. Esu visiškai atsidavęs tam, ką darau ir tai akivaizdžiai matosi.

Mano fotografija apima daugelį sričių. Esu gerai žinomas fotografas Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Mane ir mano projektą „Neeilinė“ žino visos gražiausios Lietuvos merginos, o mano kaip fotografo paslaugos yra gana populiarios jau visoje šalyje. Esu profesionalus vestuvių fotografas.

Toliau – mano teikiamos paslaugos: Tai vestuvių fotografija, gimtadienių ir jubiliejų fotografija, renginių fotografavimas, koncertų fotografavimas. Naujų salonų atidarymo fotografavimas, naktinių klubų fotografija, komercinė fotografija, verslo portretai, asmeninės fotosesijos, infrastruktūros fotografija. Taip pat mano paslaugų spektrą apima ir specializuotos reklamos fotografija, medicinos srities fotografavimas, farmacijos fotografija, odontologijos, grožio salonų, grožio klinikų fotografija ir interjero fotografavimas. Turiu nemažai patirties ir įvairios technikos fotografavime. Taip pat labai mėgstu gamtos fotografija ir aero fotografija.