Vienos fotosesijos istorija

Tai yra tikra vienos fotosesijos istorija. Istorija apie vieną daugiausiai emocijų man sukėlusią fotosesiją. Dažnai nuotraukos atrodo „wow“, nors būna sukurtos visiškai kitokiomis sąlygomis.

Fotosesija vyko Lietuvoje su puikiai žinoma ilgaplauke gražuole Viktorija Jukonyte. Pirmiausiai kas mane nustebino tai jos profesionalus požiūris į savo darbą. Profesionalus lengvas ir greitas bendravimas. Jauna, graži ir velniškai mandagi, kas šiandien yra didelė vertybė ir šiaip privalumas. Fotosesija buvo suplanuota, outfitas parinktas ir idėja sugeneruota. Išnaudojom kokių 80% visko ką turėjom ir buvom sugalvoję.

Norėjom nufotografuoti „lietuviškus Maldyvus“ ir žinoma, kadangi aš žinau kur tokius rasti – ilgai netrukę sulaukėm gero oro ir išlėkėm dirbti. Buvom dviese be pagalbininkų (asistentų).

Išvažiavome į Nemenčinės miškuose esantį Gėlos ežerą. Balto molio paplūdimys, žalsvai mėlynas vanduo skamba viliojančiai. Kadangi jau buvau dirbęs toje vietoje nesunkiai radau privažiavimą miško keliukais. Situacija vis labiau ir labiau džiugino artėjant prie ežero ir iš toli matant pakrantes.

Ir štai pirmas nemalonus siurprizas – potvynis. Visiškai normalus ir įprastas reiškinys, kuris viską sugadina. Prasibrovus per miško tankmę išvydom liūdną vaizdą – visas mano svajonių balto molio krantas tiesiog po vandeniu. Žinoma nepraradę vilties pradėjome ieškoti vietos, kuri būtų bent jau mažiau apsemta ir aišku už kelių šimtų metrų mes radom „Eldorado“.

Svajonių fotosesijos krantas buvo paskendęs, tačiau su maža salele likusia virš vandens.

Radus vieta labai apsidžiaugėme, nes tapo aišku, kad neeilinė fotosesija visgi įvyks. Tiek daug įrangos ir viską vienam sunešti iš mašinos – maždaug dar 40 minučių darbo. Sunkūs stovai, svorio maišai, didelė kuprinė su Profoto lempom, fotoaparato kuprinė ir krūva visokių papildomų daiktų. Žinoma begalinis noras kurti ir padaryti nerealią fotosesiją pavertė visus sunkumus nereikšmingais.

Na ir pagaliau prasidėjo fotosesija…

Tūkstančiai komplimentų Ariana Grande gyvai kopijai Viktorijai pasipylė jau padarius pirmus kadrus. Toks jausmas lyg ji mano mintis būtų skaičius. Tai būna labai retai. Visa fotosesija praėjo kažkokioje keistoje euforijoje. Buvo padaryta apie 2500 kadrų (jeigu ne daugiau).

Fotosesija gavosi fantastiškai graži ir pavyzdinė. Buvo velniškai karšta, purvina ir pavojinga. Dirbom tiesioginės saulės spinduliuose. Fotosesijos aplinkybės sekino.

Viktorija rodė aukščiausią klasę, o profoto B1x dirbo be sustojimo. Per maždaug 2.5 valandos fotosesija buvo baigta ir išsikrovė visi profoto akumuliatoriai. Visa fotosesija buvo atlikta su Profoto b1x vienu šviesos šaltiniu ir Magnum reflector. Fotosesijos metu buvo baisu atsitraukti toli nuo stovo su lempa dėl didelio vėjo. Net ir svorio maišais nužemintas stovas kėlė abejonių. Dėl nelygaus ir klampaus kranto buvo baisu, kad viskas gali nukristi į vandenį.

Tai buvo fiziškai sunkus darbas su fantastiniu rezultatu. Tokiomis sąlygomis ne kiekviena ištvertų. Visa fotosesija yra www.neeiline.lt puslapyje.

Visa fotosesija buvo produktyvi. Ilsėjomės tik keletą minučių keletą kartų per visą fotosesijos laiką. Tai buvo antras mūsų bendras darbas ir kosminiai rezultatai. Fotosesijos tematika swim. Viktorijai galima tik pavydėti dėl jos grožio, plaukų ilgio, draugiškumo, profesionalumo ir charizmos. Ji yra Neeilinė mergina.