Vestuvių rytas su Profoto B10

Vestuvių rytas su Profoto B10 buvo tiesiog tobulas. Atvykusį Vilniaus Rotušėje esantį 5 žvaigždžių viešbutį Pacai esantį numerį iškart susidūriau su apšvietimo trūkumu. Pro langus sklindanti natūrali šviesa buvo graži, tačiau jos buvo per mažai. Laiko visiškai nebuvo ir teko reaguoti labai greitai. Tokiais atvejais fotografas turi būti iš anksto pasiruošęs ir atlikęs namų darbus.

Čia Profoto B10 pradeda rodyti savo tikrąją vertę. Mažos, lyginant lengvos, galingos, patogios ir greitai sudedamos blykstės keičia visą situaciją. Be jokių papildomu priedų viešbučio numeryje statomos dvi blykstės, kurios jau duoda erdvinį apšvietimą neskaitant naturalios šviesos.

Fotosesija vyksta apie 15- 20 minučių. Reikia nepamiršti, kad šitas laikas yra skirtas viskam, įskaičiuojant įrangos išsipakavimą ir sustatymą.

Fotosesija vyksta labai greitai. Pirmiausia išbandomi keli rakursai, kur nuotaka geriausiai žiūrisi ir gražiausiai atrodo. Ir iškart daromi kadrai kartais pamiksuojant naturalią šviesa su papildoma. Tokia fotosesija yra daroma su pilnai dirbtiniu apšvietimu, o vėliau kai ateina laikas žaidimui prie lango su natūralia šviesa – lempos gali būti išjungtos jeigu jų nereikia, arba pagal situacija.

Įdomu tai, kad nuotraukos kuriose šešėliai yra truputi apšviesti, bet vistiek lieka šiek tiek tamsoje – atrodo natūraliai lyg jokiu papildomų apšvietimų nebūtų. Tai reiškia, kad papildomos šviesos pagalba yra sukuriama aplinka, kuri atrodo labai natūraliai.

Galimybė ištaisyti orus…

Rytas, apsiniaukęs dangus, pro langus sklindanti silpna šviesa, niūrus penkių žvaigždžių kambarys nežada nieko gero. Tačiau tik ne šį kartą ir tik ne su Profoto. Profoto B10 keičia jūsų nuotraukų stilių, jūsų įpročius ir žinoma galimybes.

Nuo šiol nebereikia rūpintis ir bijoti, kad vestuvių ryto nuotraukos priklauso nuo viešbučio numerio lempučių.

Profoto B10 pagalboje su Profoto A1x leidžia pačiu greičiausiu būdu gauti erdvinę šviesą ir keičia visą kadro dinamiką, nes jaunoji yra apšviesta iš bent dviejų pusių.

Tai leidžia fotografuoti greitai ir gražiai ilgai neužsibūnant vienoje vietoje keisti fotografavimo kampus.

Pasidarius kadrus su impulsiniu apšvietimu Profoto B10 turi jums dar vieną staigmeną.

Ta staigmena yra LED apšvietimas sumontuotas į Profoto B10. Jis geba keisti galingumą ir spalvinę temperatūrą, todėl nusibodus studijinėms blykstėms ir užsinorėjus daugiau meno – mes jungiame lauk Profoto B10 Air ryšį ir fotografuodami naturalioj šviesoj ją papildome tiesiog su LED apšvietimu.

Aš pats asmeniškai su Profoto sistema dirbu šešius metus. Tai ne tik palengvino mano darbą, bet ir visiškai jį pakeitė. Naujausia mano investicija į apšvietimą yra Profoto B10 dual komplektas, kuris susideda iš dviejų blyksčių ir Profoto A1x.

Su šiuo komplektu aš galiu be jokių problemų ir pakankamai greitai sukurti 4 šviesos šaltinių schemą kokioje nors viešbučio aplinkoje su jaunąja ir jis nesveria 60 kilogramų. Todėl yra kompaktiškas, patogus ir patikimas.

Reikalingas fotografas? Gal tiesiog konsultacija? – Skambinkite +370 677 38 581 , mielai padėsiu. Taip pat galite rašyti elektroniniu paštu arba užpildykite kontaktinę formą puslapyje „Kontaktai“.