Vestuvių fotografas

Vestuvių fotografas – tai turbūt dažniausiai girdimas žodžių junginys kai kalbama apie fotografija. Tai tikriausiai populiariausias fotografijos žanras. Apie ji sukurta daug dainų, eilėraščių ir filmų…

Kas yra kas?…

Pradėkime nuo lengvos minorinės natos. Vieniems žmonėms Vestuvių fotografas – tai žmogus su fotoaparatu, kuris atėjo užsidirbti pinigėlių. Turi darbą, o savaitgaliais uždarbiauja fotografuodamas vestuves. Kiti žmonės apie vestuvių fotografą turi visai kitokią nuomonę. Vestuvių fotografas – tai menininkas gebantis įamžinti vestuves, nes ne kiekvienam tai yra duota. Tokio amato meistras negali būti tiesiog eilinis žmogus paimtas iš gatvės. Tam reikia pašaukimo, meninio jausmo, gebėjimo matyti būsimą nuotrauką dar jos nesukurus. Vestuvių fotografas yra visų pirmiausiai labai atsakingas žmogus, atliekantis savo darbą kaip laikrodis.

Paprasto žmogaus akimis

Tai fotografas turintis brangius fotoaparatus, daug objektyvų ir su jais fotografuojantis vestuves. Visi vestuvių fotografo savaitgaliai užimti ir jis dirba nuo pavasario iki rudens.

Kito profesionalo akimis

Na pirmiausia – tai kolega, o tada konkurentas. Fotografas savo kolegą dažniausiai nuskenuoja akimis, pamato jo foto techniką ir susidaro pirminį įspūdį apie savo konkurento lygi.

Garsiai iš toli skambantis vardas.

Kad ir kaip smarkiai jis kažkam nepatiktų – jis visada bus, apie jį visi kalbės ir jis visada turės paklausą tarp savo klientų.

Fotografuoti vestuves turi malonus žmogus, bendraujantis. Komunikabilumas viena iš jo būtiniausių savybių bendraujant su klientais. Greita nuovoka, aštrus mąstymas ir problemų sprendimas kebliose situacijose. Vestuvių fotografas turi būti ypač kūrybingas žmogus, kad vestuvių dieną per ganėtinai trumpą laiką sugebėtų nustebinti savo klientus išskirtinėmis nuotraukomis ir pasiekti gerą rezultatą.

Taip pat reikia paminėti ir apie tokius dalykus kaip ištvermė. Dažnai tenka dirbti daug valandų. Kartais nevalgius ir negėrus, o tai yra fiziškai sunku. Tą dieną laikas bėga visai kitaip, todėl fotografas turi turėti nemažus savo organizmo rezervus.

Vestuvių fotografas visada atrodo gražiai, šventiškai, skaniai kvepia, savo puikia nuotaika užkrečia kitus šventės svečius ir yra tikras pavyzdys kitiems.

Vestuvių fotografas yra įsimintiniausios gyvenimo šventės nuotraukų autorius. Tai neeilinė užduotis, nepaprastai didelė atsakomybė, daug streso ir fizinių sveikatos resursų.

Vestuvių fotografas Aras Radevičius yra būtent toks. Jis visada atrodo nepriekaištingai, yra kupinas pozityvios energijos, dirba iki paskutinio sielos lašo ir užtikrina nepriekaištingą kokybę įamžinant jūsų gražiausios gyvenimo šventės akimirkas.