Naktinė fotosesija Villa TOP sodyboje

Villa TOP sodybos naktinė fotosesija kiekvieną kartą yra kitokia.

Tai yra labiausiai nuotraukomis išlepinta sodyba Lietuvoje. Ši ypatinga vieta turi ne tik karališką pavadinimą sodybosnuoma.lt, tačiau jos turinys atitinka jos skambų pavadinimą.

Aras Radevičius nuo pat sodybos įkūrimo iki šios dienos yra atsakingas už jos vizualinį pateikimą.

2019 metų vasara yra kitokia mums visiems. Atnaujinta technika, atsinaujinusi sodyba ir daug pokyčiu. Kokybiškos nuotraukos jau yra tapusios sodybosnuoma.lt standartu. Šį uždavinį kiekvienais metais spręsti iš naujo darosi vis sunkiau, nes atrodo jau viskas padaryta ką galima sugalvoti.

Naujas formatas

Naktinė Villa TOP fotosesija su dronu yra mūsų naujas standartas. Ši fotosesija parodys Villa TOP sodybą kampu, kurio dar niekas iki šiol nėra matęs. Miškų apsupta, gamtoje esanti sodyba nepaliks abejingų.

Visi žino kaip ten yra gražu, tačiau dabar visi pamatys VillaTOP sodybą dar vienu rakursu.

Slėnyje esanti sodyba yra paskendusi ramybės ir gamtos oazėjė.

Sodybos fotosesija truko 4 dienas vis laukiant gerų oro sąlygų. Fotografavimas su keliais skirtingais fotoaparatais, skirtinga optika ir „bepiločiu orlaiviu“ DJI Mavic 2 pro.

Parodyti sodybą nuotraukose iš visų rakursų ir perteikti visus jos privalumus nemažas darbas. Kiekvieną vakarą dvi valandos praleistos ore fotografuojant sodybą iš aukštai ir ieškant gražiausių rakursų. Eksperimentai su ISO jautrumu ir išlaikymu balansuojant ties riba tarp maksimalios kokybės nuotraukoje ir ribinių parametrų.

Fotografuojant ilgais išlaikymais dalis kadrų nepavyko dėl išplaukusio vaizdo. Pakėlus ISO jautrumą ir sutrumpinus fotografavimo išlaikymą atsirado kita bėda – triukšmai dėl dinaminio diapazono galimybių.

Todėl teko eksperimentuoti ir ieškoti tos ribos ir geriausio santykio tarp ISO jautrumo ir išlaikymo.

Kiekvieną kartą fotografuojant – norisi, kad nuotrauka būtų geresnė nei buvo vakar. Norisi naujo matymo kampo ir parodyti klientams kokia iš tikrųjų yra graži Villa TOPSodybosnuoma.lt

Villa TOP sodyboje yra gausu naktinio lauko apšvietimo. Čia yra jauku būti, pasivaikščioti, švęsti savo gražiausią gyvenimo šventę.

Dėka gero ir gausaus lauko apšvietimo ši sodyba yra dėkinga naktinių nuotraukų darymui iš aukštai.