Fotografas Vilniuje

Kas yra fotografavimas dideliame mieste? Tai tikrai nėra paprastas darbas. Fotografas Vilniuje – tai dieną ir naktį dirbantis fotografas. Tačiau dirbti sostinėje – tikras prestižas.

Greitis, dinamika, laikas…

Fotografas dirbantis dideliame mieste yra amžinose lenktynėse su pačiu savimi ir konkurentais. Fotografija sostinėje labai skiriasi savo turiniu bei kainomis nuo kitų Lietuvos miestų. Čia yra pagrindiniai darbai, judėjimas, geidžiamiausi ir laimingiausi klientai. Viskas kas geriausia yra čia – Vilniuje.

Aras Radevičius yra labiausiai žinomas kaip Vestuvių fotografas. Taip pat Aras Radevičius dirba ir kaip renginių fotografas.

Bendra darbo patirtis Vilniuje ir visoje Lietuvoje aktyviai dirba daugiau nei 15 metų.

Plataus profilio fotografija leidžia turėti daug įvairių užsakymų ir išvengti monotonijos.

Dirbantis sostinėje fotografas niekada negali sau leisti atsipalaiduoti. Jis yra pastoviame judėjime ir kūrybiniame procese. Dirbti Vilniuje reiškia kiekvieną dieną matyti didelę konkurenciją ir neleisti sau nors akimirkai atsipalaiduoti.

Užduočių įvairovė

Kuo daugiau skirtingų žmonių – tuo daugiau įdomių ir sudėtingų užsakymų. Įvairių sričių fotografavimas Vilniuje yra pats pelningiausias lyginant su kitais Lietuvos miestais. Čia daugiausia pasiturinčių žmonių, su pačiomis įvairiausiomis idėjomis. Vilnius – didžiausias pagal gyventojų skaičių Lietuvos miestas. Profesionalus fotografas Aras Radevičius Vilniuje dirba kaip vestuvių, renginių, aviacijos, asmeninių fotosesijų, erotinių fotosesijų fotografas ir dar daugelyje kitų sričių.

Nauji darbai, naujausi užsakymai, išrankiausi klientai – tai Aro kasdienybė.

Gražiausios Vilniaus vietos

Fotografas dirbantis Vilniuje turi gerai pažinti miestą, geriausias vietas, restoranus, viešbučius, interjero galerijas, dvarus ir visas kitas lankytinas vietas, kuriose galima sukurti tą vienintelę ir nepakartojamą nuotrauką. Tam, kad klientui nereikėtų ilgai vargti besirenkant būsimos fotosesijos vietą fotografas Aras Radevičius Jums padės išsirinkti pačius geriausius variantus.

Planuojant fotosesiją – yra siūlomi ir aptariami galimi variantai. Esant reikalui – nuvažiuojama į vietą. Ten galutinai planuojama fotosesija, skaičiuojamas laikas, vertinami privažiavimai automobiliais. Sutariamas konkretus susitikimo toje vietoje laikas. Tačiau – čia tik viena iš detalių. Fotosesijos planavimo metu kalbama apie daugybę dalykų.

Esmė yra tame, kad Vilniuje yra tikrai daug gražių vietų fotosesijoms. Tai gali būti gamta, moderni arba senovinio stiliaus architektūra (interjeras ir eksterjeras), parkai, gražios gatvės ir daugybė kitų „rojaus kampelių“