Renginių fotografas

Renginių fotografasAras Radevičius, dirba šioje srityje jau virš 15 metų. Kaip ir yra minėta kituose straipsniuose, renginiai – nėra vienintelė ir pagrindinė Aro sritis. Taip sakant – geras meistras turi išmanyti visas savo amato atšakas. Tad arčiau reikalo. Šiame straipsnyje panagrinėsime kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti fotografas dirbantis renginiuose. Kas aplamai yra renginio fotografavimas.

Renginių fotografas – tai žmogus dirbantis su įvairaus pobūdžio renginiais. Koncertai, privatūs renginiai, konferencijos, pristatymai, reklamos, politiniai įvykiai, naktinių klubų fotografavimas, pramoginiai renginiai, sporto renginiai, kultūros renginiai, komerciniai renginiai – visa tai yra renginių fotografo Aro Radevičiaus kasdienybė.

Renginių fotografo darbas yra nepaprastai įdomus ir skirtingas. Vieną dieną užduotis yra fotografuoti žinomo atlikėjo koncertą, kitą dieną renginių fotografas jau fotografuoja naujos automobilio markės pristatymą, o iškart po jo skuba į sporto renginį, kurį irgi reikia fotografuoti. Paskutinė užduotis prieš miegą – naktinio klubo fotografavimas.

Visi šie renginių fotografo darbai yra labai skirtingi ir įdomūs. Renginių fotografavimas reikalauja mobilumo, greičio, greito reagavimo į susiklosčiusias situacijas ir greito nuotraukų paruošimo.

Informacija ir greitis

Mes gyvename informacijos amžiuje, kuriame informacija sensta žvėrišku greičiu. Viena svarbiausių gero renginių fotografo privalumų – tai greitas nuotraukų atidavimas. Renginių nuotraukos – tai pati naujausia informacija, kuri dažnai pasiekia eterį dar tą pačią dieną ar valandą.

Renginių fotografo darbas yra labai sunkus, nes fotografas privalo būti greitas, dirbti tiksliai pagal nurodytą planą ir turi labai ribotą laiką. Renginių fotografas dažniausiai fotografuoja reportažo stiliumi, nes tai aišku ir visiems suprantama. Tačiau kartais dėl nuotraukų įvairovės yra padaroma ir meniškų nuotraukų.

Renginių fotografas Aras Radevičius dirba su Naujausia Canon technika, kuri yra pats geriausiais įmanomas pasirinkimas greitų įvykių fotografavimui, reportažui įamžinti.

Renginių fotografas privalo žinoti fotografuojamo renginio subtilybes, svarbius asmenis, svarbiausius momentus ir renginio akcentus. Turi pasirūpinti visomis akreditacijomis ir leidimais. Dažnai norint patekti į įvairius renginius reikia specialių leidimų ir, kad viskas būtų suderinta su spec. personalu, vadovybe, organizatoriais.

Renginių fotografo darbas yra ne tik kokybiškai fotografuoti, bet ir domėjimasis savo būsimo fotografavimo objektais, smulkmenų žinojimas ir visa likusi biurokratija.

Geras Renginių fotografas pasižymi keliomis svarbiausiomis savybėmis:

Nuotraukos gražios, kokybiškos , įdomios ir visada laiku. Disciplina ir tikslumas yra vienos iš svarbiausių renginių fotografo savybių.