Naktinis fotografavimas su dronu

Naktinis fotografavimas su dronu – tai visiems įdomi tema. Tai yra fotografijos evoliucija.

NT fotografavimui tai yra jau nusistovėjęs standartas, o naktinė fotografija iš oro yra mažai kam atrasta.

Kuo skiriasi naktinis fotografavimas dronu nuo fotografavimo dienos metu?

Naktį turime mažiau šviesos nei dienos metu, tačiau naktinė šviesa yra visai kitokia. Ji labai koncentruota. Fotografavimas sutemus yra pavojingas pačiam dronui, nes neveikia jo jutikliai ir kitos apsauginės sistemos.

Pagrindinis ir pats svarbiausias elementas naktinei fotografijai su dronu yra fotografavimo parametrų nustatymas. Fotografavimas esant ilgam išlaikymui yra pagrindinis dalykas. Čia prasideda visas mokslas. Reikia idealių sąlygų objektų fotografavimui iš aukštai naktį.

Svarbiausias kriterijus yra vėjas. Jis turi būti minimalus, nes dronas kabėdamas ore ir fotografuodamas ilgu išlaikymu turi visiškai nejudėti… 

Dronas DJI Mavic 2 pro yra idealus variantas mobiliam darbui.  Jo viduje įmontuota Hasselblad kamera su padidintu sensoriumi leidžia fotografuoti dar kokybiškiau.

Dronas DJI Mavic 2 pro fotografuoja raw režimu, o tai leidžia stipriai išplėsti dinaminį diapazoną nuotraukos apdorojimo metu per Photoshop programą.

Taip pat Mavic 2 pro yra geriausias dronas savo klasėje pagal techninius parametrus.

Mažas, ergonomiškas, galingas, talpi baterija, išmanios programos, daugybė jutiklių ir apsaugos sistemų, lengvai valdomas ir greitai paruošiamas skrydžiui.

Aukštas ISO jautrumas, kokybiška ir šviesi Hasselblad optika leidžia DJI Mavic 2 pro atlikti nepriekaištingai sudėtingas užduotis naktinių fotosesijų metu.