KOA – kompiuterinės odontologijos akademija

KOA – kompiuterinės odontologijos akademija, įsikūrusi ant Tauro kalno visai šalia Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos adresu V. Mykolaičio – Putino g. 10-44 Vilnius. KOA akademija – tai naujausia šiuolaikinė technika, naujas požiūris į klientą, jauni ir talentingi savo srities profesionalai ir maloni aplinka ir prestižinė vieta.

Kodėl būtent KOA?


Nes tai vieta, į kurią norisi grįžti. Čia norisi dirbti ir kurti, o profesionalūs gydytojai yra butent tie žmonės, kuriems klientas galėtų patikėti rūpintis savo gražios šypsenos priežastimi. KOA akademija tapo mano klientu vos prasidėjusi fotografo paieškas. Susitikom, pašnekėjom ir iš karto buvo sudarytas planas, ir sukurta vizija apie tolimesnę veiklą. Netrukus pastebėjome, kad sutampa mano ir KOA vadovų nuomonė reklamos ir nuotraukų tematikomis.

Kelioms dienoms prabėgus sugalvojome sukurti reklamą, kuri turėtų paslėptą mintį ir būtų kitokia nei visos esančios iki šiol. Taip gimė reklaminis stendas KOA „Neslėpk Šypsenos“, kuris išdidžiai puikuojasi pakabintas  vidury Pedagoginio universiteto žiedo ir analogų šiai reklamai nėra.

Darbo eiga

Gražuolė Gintarė yra reklaminis KOA veidas. Pati fotosesija ir jos užkulisiai yra užfiksuoti nuo idėjos gimimo ir iki jos realizavimo. Fotosesija truko kelias valandas ir buvo daroma privačioje KOA foto studijoje tik apšvietimas buvo mano ir jo buvo daug. Belaidė Profoto sistema leido greitai ir kokybiškai atlikti darbą.
Iš viso buvo panaudotos šešios profoto blykstės  B1x 2 vienetai, B10 2 vienetai ir A1x 2 vienetai.

Reklama buvo nufotografuota su Canon 5Dmark4, Canon 70-200mm 2.8 f ll IS USM ir Canon 24-70mm 2.8 f USM. Broncolor softbox’ais ir Profoto Magnum ir OCF zoom reflektoriais.

Galutinis reklamos tikslas Prekės ženklo autoriteto didinimas rinkoje.

Aras Radevičius ir jam priklausanti platforma www.fotografopaslaugos.lt  sėkmingai dirba reklamos srityje ir jo klientai yra – grožio klinikos, odontologijos kabinetai bei farmacijos kompanijos. Taip pat yra tikslinga pabrėžti, kad visos komercinės fotografijos atšakos nėra kliūtis. Mes galime daug ir kokybiškai…