Antano Boso zoo muziejus

Antano Boso zoo muziejus įsikūręs Karklės miestelyje ant Baltijos jūros kranto. Tai unikali, analogų Lietuvoje ir Rytų Europoje neturinti Antano Boso medžioklės trofėjų kolekcija, kurios pagrindą sudaro egzotiniai gyvūnai iš viso pasaulio.

Atvykę į Gamtos perlą pasijusite kaip tikrame ZOO sode, nes aplink gyvena stumbrai, laksto vilkai ir netoliese ganosi elniai, taip pat danguje ir medžiuose pastoviai sukasi daugybė paukščių. Kalakuto dydžio krankliai yra nuolatiniai gyventojai, o jūriniai ereliai iš gretimų miškų atskrenda maitintis.

Apžiūrėjus visą Karklės SAFARI turą lankytojai yra kviečiami susipažinti su Medžioklės trofėjų muziejumi.
Muziejuje galite pamatyti dramblį, žirafą, raganos krokodilą, mešką ir daugybę kitų egzotinių gyvūnų. Į šią kolekciją yra investuota apie 4 milijonai eurų.

Fotosesija muziejuje

Zoo muziejus yra puiki priemonė vykdyti edukacines programas tiek mažiems, tiek dideliems. Tai buvo neeilinis mano užsakymas. Egzotinių gyvūnų fotografavimui buvo panaudota Profoto apšvietimo technika, kurios pagalba norint apšviesti muziejų buvo panaudoti šeši šviesos šaltiniai. Dramatiškas apšvietimas primenantis Juros Periodo parko muziejų – atrodo iš tiesų įspūdingai.

Naudojant spec. šviesą visiškai kitaip pateikiamas kiekvienas gyvūnas, sukuriama ypatinga nuotaika, išryškėja kiekvieno gyvūno charakteris.

Muziejuje gausu žvėrių, kuriu niekada nematėte savo akimis ir čia yra puiki proga su jais susipažinti. Kiekvienas trofėjus yra aprašytas, todėl visada galėsite sužinoti jums naują rūšies pavadinimą. Kolekciją sudaro daugybė retų paukščių, tarp kurių yra retos pelėdos, ereliai, vanaginiai paukščiai, gervės, vandens paukščiai ir kitos rūšys.

Įspūdinga? – Tip. Ko tik nematė tie objektyvai…