Išskirtinės Vestuvės

Išskirtinės vestuvės – tai šventė su ypatingu pasiruošimu.

Fotografas nuo pat susitikimo pradeda planuoti tikslią vestuvių eigą. Tokios vestuvės dažnai būna gražios, brangios ir atsakingos.

Ir iš fotografo dažniausiai yra tikimasi ypatingų nuotraukų ir klientas giliai širdyje jau yra nusistatęs, kad būtent tokios jos ir bus. O tas nuotraukas dar ir padaryti reikia.

Pirmiausiai ką daro Aras tokiose situacijose tai važiuoja patikrinti fotosesijos vietų likus kelioms dienoms iki šventės.

Tiesiog yra būtina apeiti lokacijas, išsirinkti fotosesijos vietą, mintyse susidėlioti planą kas po ko galėtų eiti. Žodžiu – visą įvykių seką. Maksimaliai paruoštas scenarijus tikrai padeda pasiekti gerų rezultatų.

Kiekvienas naujas kadras yra gražiausias tavo gyvenime.

Brangiose vestuvėse viskas yra gražu ir nepakartojama. Žmonės pasipuošę gražiais rūbais, aplinka papuošta skoningu dekoru, aplinkui daug gėlių, kurios skaniai kvepia ir žinoma tas labai baisus iš paskos tave kiekviename žingsnyje sekantis atsakomybės jausmas.

Tokiose vestuvėse nebūna atsitiktinių žmonių. Čia nėra laiko galvoti apie nustatymus ir smulkmenas. Čia reikia dirbti. Profesionalai kaip bitės atlieka savo darbą tokiose vestuvėse tyliai greitai ir be klausimų.

Negali nei akimirkai atsipalaiduoti, turi visą laiką stebėti aplinką tam, kad įamžintum detales. Žmonių emocijos, tarpusavio ryšys, žvilgsniai, apsikabinimai – tai fantastinė medžiaga svajonių portfolio kiekvienam fotografui. Norisi, kad nuotraukos įamžintos tokiose vestuvėse visus pakerėtų.

Labai svarbios nuotraukos yra jaunavedžių ir jų šeimos, giminių, artimiausių draugų. Reikėtų nepamiršti jų padaryti, nes tai brangiausias atsiminimas. Puiki idėja – prieš šventę iš nuotraukų pamatyti kaip jie atrodo, sužinoti jų vardus (nors vardus žinoti labiau renginio vedėjams reikėtų). Tada žymiai greičiau vyksta darbas ir nereikia spėlioti. Iš tolo jau matai veidus, kuriuos reikia užfiksuoti vestuvėse. Svarbių šventės asmenų sąrašo žinojimas uždeda didelį pliusą pačiam fotografui, nes tai yra labai profesionalu.

Išskirtinė jaunavedžių fotosesija yra labai apgalvota. Kokybiškos nuotraukos – tai sėkmės garantas. Tokia fotosesija trunka maždaug porą valandų, kurios yra maksimaliai išnaudotos.

Fotosesijoje būtinai naudojamas papildomas apšvietimas norint užtikrinti nepriekaištingą nuotraukų kokybę. Juk kiekviena jaunoji nori matyti savo nuotrauką lyg žurnalo viršelyje…

Daugiau informacijos: +37067738581