Erotinės fotosesijos apšvietimas Rytinėje šviesoje

Erotinės fotosesijos apšvietimas Rytinėje šviesoje yra vienas gražiausių. Kiekvienas rytas tai tarsi nauja pradžia. Tai dar vienas rytas kai gali viską pradedi kitaip. Rytas visiems dažnai asocijuojasi su apskritai dar viena galimybe viską pradedi kitaip. Rytas yra gaivus, pilnas naujos energijos, ką tik prabudusio grožio ir harmonijos. Iš ryto žmogus jaučiasi gerai ir nori daryti gerus darbus, geresnius už vakarykščius.

Visa tai tarp eilučių pasako kokią galią turi apskritai rytinis grožis kur nors gamtoje ir tikrai nereikia būti rašytoju, kad tai suprasti, kad rytas tikrai turi kažkokios magijos savyje.

Apšvietimo schema

Erotinė fotosesija iš ryto ypatingai vilioja ir sužadina. Rytinis apšvietimas yra intensyvesnis už vakarinį ir fotosesijos laikas – ilgesnis. Priklausomai nuo fotografavimo aplinkos yra naudojamos panašios apšvietimo technikos kaip ir vakaro šviesoje. Tik ryto apšvietimas nori perteikti kitokią nuotaiką, o tai padeda kurti teisinga apšvietimo schema.

Erotinė fotosesija prie ežero dar saulei nepakilus, kai ežeras paskendęs rytinio rūko dulksnoje kelia apšvietimo problemų. Natūrali šviesa sujungta su mažo galingumo papildoma arba išvis su atšvaitu, kuris suteikia dar natūralesnį vaizdą apšviesdamas vos vos.

Saulei pakilus jau galima trauktis lempas ir kurti intymią aplinką.

Kuo saulės šviesa silpnesnė, tuo mažesnis galingumas reikalingas, tam, kad nesudaryt didelio kontrasto.

Saulei intensyvėjant fotosesija pradeda prašytis papildomos šviesos šaltinio ar net kelių.

Tai yra tikras menas

Perteikti nuogą modelio kūną ryto šviesoje tikras menas. Nesvarbu ar fotosesija vyksta prie ežero, upės, aguonų, lubinų, ajerų, pienių lauke, žalioje pievoje ar dar kur nors. Svarbiausia, kad nuotrauka techniškai būtų teisinga. Čia yra svarbus nuotraukos svoris. Fotografavimas gamtoje turi daug niuansų , kuriuos fotografas turi sukontroliuoti. Graži aplinka, modelis, besikeičianti šoninė ryto šviesa ir papildoma fotografo apšvietimo įranga. Daug faktorių vienoje vietoje ir palyginti mažai laiko.

Esant intensyviam ryto apšvietimui svarbu neperkrauti vaizdo nereikalingomis detalėmis.

Pradedant fotografavimą nuo švelnios minkštos šviesos išlaikant ryto romantiką ir palaipsniui saulei kylant pereiti prie intensyvios, erotinės aštrios šviesos. Tokia fotosesija garantuoja kadrų įvairovę, skirtingas emocijas kadruose, skirtingą nuotaiką, nesikartojančias nuotraukas besikeičiančiose situacijose ir laimingą modelį.

Saulės šviesa iš ryto gali būti labai skirtinga. Kartais rytas mums dovanoja Dieviškai gražų dangų dar prieš saulei patekant. Projektas
Neeilinė publikuoja būtent tokio pobūdžio fotosesijas.

Yra dar viena gudrybė susijusi su apšvietimu. Fotosesija, kurios metu naudojamas papildomas apšvietimas su skirtingomis spalvinėmis temperatūromis. Tas pats Profoto B1x turi modelinės šviesos funkciją, kurią galima naudoti kaip šviesą nesujungus jos su fotoaparatu.

Arba led lempos, kurios duoda skirtingos spalvinės temperatūros ir galingumo šviesą, kurią galima reguliuoti pagal poreikius apšviečiant modelį.

Toks apšvietimas labai tinka portreto fotografavimui, nes yra labai paprastas ir efektyvus.

Neretai fotosesijos LED apšvietimas atlieka svarbų vaidmenį kaip pagalbininkės su Profoto sistema, o kartais net ją pakeičia. LED apšvietimas yra patogus, pakankamai galingas ir santykinai nebrangus palyginus su studijiniu apšvietimu, todėl dažnai naudojamas.