Deimenos fotosesija bokso salėje

Deimenos fotosesija bokso salėje – tai naujas City Boxing reklamos projektas. Kol kas boksas Lietuvoje nėra labai populiari sporto šaka tarp merginų ir išvis daugelis pasakytų, kad tai vyriškas sportas.

Fotosesijos metu norėjome parodyti, kad merginom boksas ypač tinka. Gražios, grakščios kūno linijos, stangrus kūnas, tvirtas charakteris, gera nuotaika ir laimės pojūtis. Visa tai dėka bokso treniruočių. Deimena Pranytė buvo pasirinkta kaip modelis City Boxing fotosesijai.

Daili tamsiaplaukė gražuolė ypač tiko šiai įdėjai. Deimenos fotosesija buvo gerokai sudėtingesnė ir ilgesnė nei Manto Katlerio. Moterims visada reikia daugiau dėmesio ir viskas užtrunka gerokai ilgiau.

Deimenos fotosesija nebuvo planuota iš anksto, viskas vyko labai spontaniškai. Sulaukėme gero oro, kuomet City Boxing patalpose gausu natūralios saulės šviesos ir pradėjome fotosesiją. Fotosesijos metu buvo naudotas Profoto B1x impulsinis apšvietimas ir derintas kartu su natūralia šviesa. Tai buvo pirmoji profesionali tokio tipo fotosesija City Boxing bokso ringe. Visos fotosesijos metu buvo naudojami trys šviesos šaltiniai ir pastoviai keičiamos lokacijos. Tai užtikrina fotosesijos produktyvumą.

Deimena turi daug patirties modelio darbe, todėl fotoaparatų blykstės jai įprastas dalykas.

Sportinio tipo fotosesija nereikalauja tokių dalykų kaip makiažas. Viskas turi būti kuo natūraliau. Juk mergina ateina sportuoti be makiažo.

Tokios fotosesijos esmė yra parodyti kaip gražiai gali atrodyti mergina ringe, kad bokso pirštinės tinka ne tik vyrams boksininkams, bet ir merginoms. Gražių kūno linijų savininkė ne tik sunkiai dirba salėje, kad pasiektų rezultatų, bet dar ir parodo tai nuotraukose pozuodama prieš objektyvą.

Sveikas gyvenimo būdas tapo labai populiaru paskutiniu metu. Jaunas, sėkmingas žmogus šiandien tiesiog privalo sportuoti. Tai jau yra normali praktika.

Kovinės sporto šakos tokios kaip boksas grūdina charakterį ir didina žmogaus ištvermę. Pagal cardio lygi tai pirmoje vietoje pasaulyje esanti sporto šaka. Boksas keičia žmonių gyvenimus nuo pat pirmos dienos atėjus į treniruotę.