Fotosesija Vilnius Grand Resort

Fotosesija Vilnius Grand Resort buvo planuojama du menesius. Tai buvo pats griausmingiaus ir linksmiausias mano fotografuotas jubiliejus. Planas buvo pasidaryti didelę ir gražią fotosesiją iš kelių dalių.

Pirmoji dalis buvo jubiliatės fotosesija su keliais įvaizdžiais. Oras buvo prastas, todėl dirbome didelio viešbučio viduje jau iš anksto numatytose vietose.

Pasiruošimas, įranga, eiga.

Kaip visada profoto B10 dirbo pilnu pajėgumu. Fotosesijos metu pagrinde buvo naudojami skėčiai, fotografavimas vyko skirtingose vietose ir net skirtinguose aukštuose.

Praktika parodė, kad sėkmingiausios sudėtingos fotosesijos dažniausiai vyksta pagal scenarijų, iš anksto sudėliotą planą. Viską numatyti iš anksto yra sunku, tačiau ant kelio užvesti procesą yra daug lengviau turint scenarijų.

Skirtingi įvaizdžiai skirtingose vietose, puiki nuotaika ir greitas, tikslus darbas. Keturių valandų fotosesija virto į šešias, bet pagal atliktų darbų kiekį – būtų galima prilyginti aštuonių valandų vestuvėms.

Asmeninė fotosesija, fotosesija su dukra, veliau – fotosesija su šeima ir galiausiai, egzotiški kadrai, kuriuose puikuojasi žmona ir vyras.

Visi kadrai skirtingose lokacijose ir kiekvieną kartą vis nauja apšvietimo schema sudėliota pagal esamą situaciją.

Pagrindinis kūrybinis darbas atliktas ir finale prasideda šventė ir svečių sveikinimų fotografavimas.

Fotografas su dviem fotoaparatais ir blykstėm vaikšto ir fotografuoja svečius. Šalia jo asistentas su stovu ir Profoto B10 – visada kartu ir laiko papildomą šoninę šviesą, kuri sukuria pagrindinę kokybę. Nelabai patogu, bet rezultate – labai kokybiška.

Ateina eilė pastatyti Profoto B1x mini studiją, skirtą šventės dalyvių fotografavimui.

Pagreitis…

Pradžioj nedrąsiai pozavę, bet vėliau pamatę tikrą foto studiją įrengtą prabangioje salėje šventės svečiai iš karto panoro fotografuotis. Tiek šviesų, blyksčių kaip tikroje kino filmavimo aikštelėje. Fotosesija truko beveik valandą laiko be perstojo. Profoto B1x dirbo kaip laikrodis – dideliu galingumu nuo pirmo iki paskutinio kadro.

Vienas iš svarbiausių dalykų tokiose fotosesijose yra kokybiškai apšviesti žmones ir ypač grupes žmonių. Tam tiesiog reikalingi didesni resursai nei įprastai.

Visa ši fotografija reikalauja nemažai patirties, greito darbo, čia reikia laiku reaguoti į besikeičiančias situacijas ir matyt visą situaciją iš šalies, kad galėtum viską kontroliuoti. Asistentas arba net keli yra būtini tokiose fotosesijose, nes technikos pastovus statymas, lokacijų keitimas ir fotosesijos aikštelės paruošimas užima daug laiko.

Vilonas yra tikrai tinkama vieta tokioms progoms kaip jubiliejai, gimtadieniai, vestuvės, renginiai, konferencijos.