Fotosesija su pelėdomis

Fotosesija su pelėdomis tai dar viena unikali istorija. Šiandien ši fotografo paslauga yra siūloma būtent merginoms, kurios nori išskirtinės fotosesijos su plėšriais ir paslaptingais paukščiais. Pelėdos yra mažiausiai ištirti paukščiai dėl savo naktinio gyvenimo būdo.

O moterų paslaptys yra ištirtos dar mažiau už pelėdų…

Viskas prasidėjo nuo idėjos ir susirašinėjimo socialiniame tinkle. Šį fotosesija vyko su dvejomis išskirtinio grožio merginomis. Ana Kiseliova ir Vitalija.

Ta para buvo galima sakyti buvo bemiegė, nes fotografuoti pradėjom vos prašvitus. Reikėjo greitai nuspręsti tikslią fotosesijos vietą. Buvo labai gražūs rytas, viskas buvo tiesiog paskendę tirštam rūke. Norėjom išlaikyti paslaptingą nuotaiką nuotraukose. Fotografavimui naudojau dvi LED lempas, kurios puikiai apšvietė modelius su plėšriais paukščiais.

Pati fotosesija buvo ypatinga ir tuo pačiu sudėtinga, nes nėra lengva fotografuoti merginą, kuri laiko galingą plėšrų paukštį įsitvėrusį į ją aštriais galingais nagais. Paukščiai pastoviai juda, blaškosi ir sukontroliuoti juos yra sunku.

Procesas pasidaro sudėtingas, nes turi sužiūrėti daug elementų. Brėkštantis rytas, besikeičianti šviesa, mergina modelis, jos apranga ir kaip jinai atrodo, plėšrus paukštis, fonas, aplinka.

Fotosesija truko apie tris valandas. Visos fotosesijos metu buvome paskendę „euforijoje“ nuo viso to ryto grožio.

Vėliau saulei pakilus profoto apšvietimas dirbo visu pajėgumu, nes LED šviesos išsikrovė ir šiaip galingumo būtų neužtekę saulei pradėjus ryškiai šviesti.

Abu modeliai buvo labai skirtingi. Ana Kiseliova buvo ypač tinkama šitai įdėjai. Tamsių bruožų brunetė kartu su vanagais ir pelėdomis žiūrėjosi fantastiškai. Apranga Anos buvo pritaikyta būtent šiai fotosesijai. Tuo tarpu Vitalija blondinė švelnių veido bruožų mergina geriausiai atrodė su vanagu ir liepsnotaja pelėda.

Fotosesjos metu buvo padaryta apie 3000 kadrų, o gal ir daugiau. Visos šios nuotraukos iki šiol garsina NEEILINĖS prekinį ženklą.

Tokios fotosesijos įkvepia kurti ir skatina norą būti išskirtiniu.

Erotinė fotosesija su didžiuoju apuoku, baltąja pelėda, liepsnotąja pelėda, laplandine pelėda, sakalais ir vanagais sužadina tikrai daug jausmų ir nepalieka abejingų.