Vidurnakčio staigmenos vestuvėse 2020 metais

Vidurnakčio staigmenos vestuvėse 2020 metais – aktualios visiems būsimiems jaunavedžiams. Yra daugybė siūlomų pramogų skirtų svečiams ir jauniesiems būtent vakarinėje dalyje. Viena gražiausių staigmenų yra šeimos židinio teikimas.

Šeimos židinys

Šeimos židinys – tai viena gražiausių ir jautriausių ceremonijų vakarinėje dalyje. Tai yra ritualas kurio metu tėveliai savo vaikams jaunavedžiams perduoda šeimos židinį, kuris simbolizuoja šeimos šilumą ir meilę.
Fotografas Aras Radevičius siūlo iš savo patirties vestuvių fotografavime padaryti šią įteikimo ceremoniją truputį kitokią nei visų.

Lauke ir su žvakėmis skaitant įžadus parašytus ant popieriaus lapo. Tai yra nepaprastai gražu, ypač nuotraukose kai visi svečiai yra apšviesti žvakių šviesos, romantika, meilė, porų bučiniai ir visa tai tikra. Ir pati ceremonija atrodo daug gražiau nei kur nors pokylių salėje. Žinoma ši idėja galioja esant geram orui ir šiltam metų laikui.

www.sodybosnuoma.lt turi idealias sąlygas ir patirtį būtent tokiai šeimos židinio ceremonijai prie vandens telkinio.

Šampano piramidė

Šampano piramidė – vienas iš populiariausių ir dažniausiai užsakomų vakaro staigmenų. Putojantis šampanas, sausas ledas ir dūmai su šviesos efektais ir gera muzika yra visai gera detalė idealiam vakarui.

Šampano piramidė

Jau nuo seniausių laikų gintaras buvo laikomas turintis magiškų galių. Žmonės sugalvoja slapčiausią norą ir meta gintaro dulkes į aukurą, ugnis stipriai užsiliepsnoja. Šis ritualas ypač tinkamas vestuvių ceremonijai.

Fejerverkai

Milijonai žvaigždžių danguje sužiba pačiomis įvairiausiomis spalvomis. Tai magiška akimirka kai iššovus fejerverkui jaunavedžiai sugalvoja savo patį slapčiausią norą, o artimieji palinkėjus naujai susikūrusiai šeimai. Tai viena gražiausių vakaro staigmenų svečiams ir jauniesiems. Galingi fejerverkai su muzika prikausto visų žvilgsnius savo pasirodymu.

Nakties danguje fejerverkų šokis abejingų nepalieka. Tai yra romantiška, gražu, įspūdinga ir įsimintinas įvykis visam gyvenimui. Fejerverkai labai gražiai atrodo nuotraukose.

Bengališkos ugnelės ir palinkėjimai – tai vienas mėgstamiausių, jaukiausių vakaro staigmenų vestuvių šventėje. Bengališkos ugnelės uždegamos gražiai šviečia, o tai sukuria tikros šventės nuotaiką. Bengališkos ugnelės yra labai populiarios dėl gražių nuotraukų. Degdamos jos išskiria daug šviesos ir sukuria nepaprastai gerą nuotaiką. Bengališkos ugnelės yra vienas populiariausių vestuvių vakaro elementų.

„Naktinis“ siurprizas

Atlikėjas – laikrodžiui išmušus 00.00 ateina laikas staigmenoms. Ir staiga scenoje pasirodo staigmena nuotakai dainininkė ir Eurovizijos – dalyvė Ieva Zasimauskaitė ir pradeda dainuoti savo kūrinius. Tai yra labai graži ir jautri akimirka. Vienas gražiausių vakaro momentų. Atlikėjas šventėje dažniausiai būna papildoma staigmena.

Ugnies šou

Tai viduramžių riteriai kovojantis su ugniniais kardais ir fakelais. Pats pasirodymas kiekviena kartą būna neeilinis. Ugnies šou tai – išskirtinis būdas nustebinti svečius.

Profesionalūs atlikėjai, pirotechnika, ugnies spjaudyklės, liepsnojančios skulptūros, išskirtiniai kostiumai, specialieji efektai ir originalus scenarijus sužavės net pačius išrankiausius klientus.

Led balionai

Naujas ir smarkiai populiarėjantis švenčių akcentas vakarinėje dalyje. Tereikia sugalvoti patį slapčiausią norą ir paleisti balionus į dangų.

Kas yra led balionas? – Tai balionas užpildytas helio dujomis su viduje esančiomis LED lemputėmis ir susitiprintas Hi – float klijais. LED balionai pakeičia balionus su bengališkomis ugnelėmis ir yra puiki išeitis ir galimybė naudoti juos vietoj fejerverkų.

Fejerverkai yra labai gražu, tačiau ne visada yra galimybė juos paleisti į orą dėl įvairių priežasčių, o LED balionas yra idealus pasirinkimas ir puiki alternatyva.

Šokėjų pasirodymas

Sportinių šokių pasirodymas yra puiki vestuvių staigmena. Velniškai gražu, elegantiška ir stilinga. Sportinių šokių kolektyvas Žuvėdra yra labai dažnai sutinkamas kaip šventės vakaro akcentas. Toks pasirodymas spinduliuoja energija ir yra kupinas ekspresijos. Pagal parinktą muzikinį kūrinį profesionalūs šokėjai atlieka savo pasirodymą, kuriam abejingų nelieka tiesiog niekada.

Torto pjaustymas

Skaniausia ir saldžiausia vestuvių vakaro eigos dalis. Jaunavedžiai kartu pjauna tortą ir vėliau jį valgo. O valgydami vienas kitą maitina ir dažnai būdami žaismingi išteplioja vienas kitą. Tokią akimirka gimsta patys linksmiausi kadrai iš vestuvių vakaro dalies.

Ledo šou

Ledo šou – šampano butelis jaunavedžių akyse išpjautas iš ledo gabalo, ar ledo taurė su putojančiu šampanu, o gal vestuvių tortas iš ledinės lėkštės.

Ledo skulptorius gali įgyvendinti net ir pačia beprotiškiausią jaunavedžių idėją ir nustebinti visus šventės svečius. Ledo pjaustymas vestuvėse yra populiaru, įdomu ir originalu. Ledo skulptūra, iš kurios išpjausto širdį ar kitus jaunavedžių inicialus.