Fitness fotosesija

Nauja diena ir naujas darbelis – tai fitness fotosesija. Merginos dažnai kreipiasi į mane dėl asmeninių fotosesijų, tačiau vis dažniau sulaukiu užklausų dėl profesionalių fotosesijų komerciniais ir darbiniais tikslais. Šį kartą mano klientė tapo gražioji Rūta Lozoraitytė – fitnes trenerė.

Jos sena svajonė buvo pasidaryti fotosesiją, kurią galėtų panaudoti savo kaip sporto trenerės profesionalias nuotraukas. Ilgai negalvoję sudarėme planą, parinkome kelis įvaizdžius, susitarėm dėl fotosesijos lokacijų ir laukėme tinkamo oro.

Procesas

Atėjus fotosesijos dienai susikroviau visą įrangą, susitikome su gražuole Rūta ir ilgai netrukę nusprendėme fotografuot Žvėryno stadione. Fotosesija truko maždaug porą valandų. Sportas yra būtinas kiekvienam žmogui, nes tai stiprina sveikatą, keičia gyvenimo kokybę ir gamina laimės hormoną.

Todėl įvaizdinė sportinė fotosesija yra tokia svarbi, ji motyvuoja kitus žmones ir skatina juos sportuoti. Juk kiekviena mergina ar vyras nori gražiai atrodyti, turėti stangrų kūną ir pasitikėti savimi. Todėl dažnai pamatę gražų trenerės kūną norisi tokio paties rezultato. Atsiranda didelis noras pradėti keistis ir sportuoti jau nuo dabar.

Fitness fotosesija buvo atlikta su papildomu Profoto B1x apšvietimu naudojant skirtingus priedus Profoto Magnum reflector ir Profoto Beauty dish OCF. Tokios fotosesijos reikalauja didelio profesionalumo, nes per ganėtinai trumpą laiką turi gimti garantuotas rezultatas, pranokstantis kliento lūkesčius.