Erotinė fotosesija

Erotinė fotosesija (erotikos fotografavimas) – yra vienas sudėtingiausių žanrų. Tarp geros erotikos ir pornografijos yra labai plona riba. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie dailiosios lyties erotines fotosesijas.

Medus objektyvui…

Profesionalus fotografas dirbantis su erotinėmis fotosesijomis mato tikrai nemažai grožio.

Moteris be rūbų įamžinta tinkamoj šviesoj skleidžia ypatingą energetiką. Erotikos fotografavimas tai nėra ta fotosesija, kur tiesiog ateini ir pradedi fotografuoti. Tam reikia daug pasiruošimo, psichologinių bendravimo žinių ir tikrai gerai išmanyti šviesą. Apskritai fotografijoje įterpus žodį „moteris“ gali pasikeisti visa situacija. Su ja reikia kalbėtis, ją reikia suprasti, turi parodyti, kad ji tau labai patinka, turi ją įsimylėti būtent tą akimirką. Emocinis ryšys yra labai svarbus.

Kai mergina nusirengia rūbus ir pozuoja nuoga ar pusnuogė minimaliai prisidengus, ji jaučiasi labiausiai pažeidžiama ir nevisai saugiai, todėl fotografo sukurta aplinka ir bendravimo psichologijos įdirbis turi būti atitinkamame lygyje.

Erotinė fotosesija yra viena populiariausių fotografijos paslaugų.

Fotografas Aras Radevičius didžiąją dalį savo fotografavimo laiko kuria būtent erotines fotosesijas. Tam net yra sukurtas visiškai atskiras projektas „NEEILINĖ.LT“.

Nuogo kūno fotografavimas yra ypatingas dalykas. Tai yra labai subtilu. Kalbant apie techninę pusę, fotografas tūri išmanyti žmogaus kūno plastiką, kampus iš kurių kūnas atrodo gražiausiai. Merginai ypač svarbu matyti savo kūną gražų ir seksualų. Tai yra pati trapiausia moters vieta.

Kad erotika būtų „skani“…

Tam, kad erotika būtų „skani“, jinai turi būti tinkamai pateikta. Fotosesijos aplinka, (lokacija) yra labai svarbus dalykas. Neperkrauta detalėmis erotinės fotosesijos aplinka atrodo nepalyginamai geriau už daug triukšmų aplinkoje turinčią fotosesiją. Kaip pavyzdį paimkime erotinę fotosesija atliekama foto studijoje, kur turime tik keletą detalių (patalpą, foną, kėdę, langą).

Tai yra švarus darbas minimalistinėje aplinkoje, kur pagrindinis dėmesys koncentruotas į merginą. Tokie darbai žiūrisi labai skaniai dėl savo estetikos.

Erotinė fotosesija gamtoje

Erotinė fotosesija gamtoje – vienas iš mėgstamiausių profesionalaus erotikos fotografo Aro Radevičiaus fotografijos situacijų. Gamtos grožis ir nuogos merginos kūnas yra kaip bendra visuma. Gamta visais metų laikais yra skirtinga, tuo pačiu ir mergina gali atrodyti visiškai kitaip raudoname aguonų lauke, ar mėlynų lubinų jūroje.

Erotinė fotosesija su gamtos motyvais turi visiškai kitą svorį, bet tuo pačiu ir gerokai sudėtingiau ją atlikti. Oro sąlygos, gamtos grožis skirtingais metų laikais, paros laikas ir apšvietimas įtakoja fotosesijos sėkmę.

Erotinė fotosesija gamtoje gražiausiai atrodo ankstyvo ryto šviesoje raudoname aguonų lauke, arba vakarinės saulės spinduliuose ypač esant šoniniam apšvietimui. Į pagalbą pasitelkus „profoto“ apšvietimą lauko sąlygomis sukurta fotosesija tampa šedevru.

Neeilinė erotinė fotosesija įamžinta gamtoje saulėtą pavasario rytą arba vakare yra būtent tai, ko norėtų kiekviena moteris.

Tam, kad fotosesijos metu merginos kūnas atrodytų dar gaiviau, jis yra tepamas įvairiais aliejais, tada oda įgauna šlapios odos efektą tarsi ką tik iš vandens išnėrusios undinės.

Visus šiuos elementus sujungus gimsta stebuklingos erotika dvelkiančios nuotraukos.

Daug elementų tokių kaip teisinga šviesa, „profoto“ papildomas apšvietimas sujungtas su natūralia šonine rytine arba vakarine šviesa, teisingai pasirinkta lokacija ir žinoma, geras modelis garantuoja fotosesijos sėkmę. Tačiau nereiktų pamiršti pačio kūrybinio proceso ir idėjos, be kurios nieko nebus.

Erotika kaip fotografijos žanras yra vienas iš sudėtingiausių. Tam, kad žmogus taptu geru erotikos fotografu neužtenka tiesiog fotografuoti, tam turi būti jausmas ir matymas, kuris su laiku formuojasi ir lavinasi. Fotografas turi atrasti save, savo braižą, stilių, spalvinį spektrą ir t.t.

Žvelgiant į pasaulines mados tendencijas nespalvotos (juoda ir balta) nuotraukos visada madoje, nes tai klasika. O klasika nesensta ir išlieka madinga visais laikais.

Tas pats vyksta ir su erotikos fotografija. Nespalvota jos išraiška kaip klasika visada išlaikys savo vertę ir išliks „trende“, nes tai, dar kartą patikslinsime, klasika. Visa kita erotinės fotografijos mada pasaulyje keičiasi gana greitai. Natūralus grožis grįžta į madą ir tas akivaizdžiai matosi. Natūralus moters kūnas grįžta į madą. Natūralus, bet puoselėjamas moters kūnas pasaulyje yra vertinamas labiausiai ir yra medžiojamas geidžiamiausių planetos erotikos fotografų.