Kas yra geriausias vestuvių fotografas

Kas yra geriausias vestuvių fotografas? – Šia tema galima diskutuoti beveik iki begalybės.

Geriausias vestuvių fotografas pasaulyje? Geriausias vestuvių fotografas Lietuvoje? Geriausias vestuvių fotografas Vilniuje? Geriausias vestuvių fotografas Maskvoje?…

Pamąstymai

Pats žodžių junginys geriausias vestuvių fotografas yra skirtingai visiems suprantamas. Vienai būsimai nuotakai geriausias vestuvių fotografas yra daugiausiai laikų „facebuke“ surinkęs fotografas, kitai patinka nuotraukų spalvų spektras, retušas, nuotraukų kompozicija, stilius.

Kiti žmonės kaip geriausią vestuvių fotografą skaito savo draugą ar pažįstamą.

Vis tik pirmiausia geriausias vestuvių fotografas turėtų būti žinomas ir pripažintas, o apie jo darbus turėtų sklisti legendos ir koks jis talentingas ir t.t. Kiekvienam žmogui geriausias yra tas, kuris jam labiausiai patinka.

Kuo fotografas geresnis tuo labiau jo darbais žavisi išsilavinę žmonės, turintys estetinį skonį ir dažniausiai – suvokimą mene, kompozicijoje ir spalvotyroje.

Vienareikšmiškai, geriausi pasaulio vestuvių fotografai turi labai daug dirbti, kad būtų geriausi ir tarp klientų ir tarp savo kolegų ir konkurentų. Kiekvieną dieną yra nauja treniruote norint būti geriausių tarpe.

Geriausi vestuvių fotografai yra nuolatos „alkani“ nuotraukų prasme. Nuolatinis „alkis“ –naujų kadrų stimulas, noras būti geriausiu, naujų idėjų ieškojimas verčia juos tobulėti ir išlikti geriausiais.

Ten patekti nori kiekvienas, kur renkasi geriausi pasaulio vestuvių fotografai yra amžina konkurencija, kova dėl geriausio kliento, prestižo ir garbės.

Buvimas geriausiu yra didelis talentas, tačiau pirmiausia tai yra kasdieninis juodas darbas.

Tai yra gyvenimo būdas ir visiškas atsidavimas savo darbui, nes klientas yra visada teisus ir norisi, kad jis būtų pats laimingiausias.