Infrastruktūros fotografija Lietuvoje yra viena iš profesionalaus fotografo Aro Radevičiaus sričių. Inrastruktūra – tai keliai, tiltai, viadukai, estakados, kelių ženklinimas, magistralės, akustinės garso sienelės, atitvarai, geležinkeliai, tuneliai.
Darbas šioje srityje yra labai įvairus ir įdomus. Tai yra technikos fotografija ir čia galioja visai kitos taisyklės nei žmonių fotografavime.
Tiesiamo kelio fotografavimas, kelių tyrimų fotografavimas norint parodyti jų susidevėjimą nuotraukose ir daug kitų kelių statybos elementų.
Panevėžio keliai – viena didžiausių kelininkų įmonių Lietuvoje. Jų darbas labai plataus profilio. Pagrinde tai valstybinės reikšmės objektai, valstybinis finansavimas, valstybiniai konkursai ir kiti rimti reikalai.
ViaCon Baltic – Švedijos kompanija turinti filialus Visoje Lietuvoje viena didžiausių metalo konstrukcijų ir statybinių medžiagų tiekėjų.
Gatas – kelio saugumas, kelio ženklai, atitvarai, kelio žymėjimas, akustinės garso sienelės.
Kauno tiltai – viena didžiausių kelininkų įmonių Lietuvoje.
DTC dažymas – įmonė, kurios specializacija yra tiltų, viadukų, estakadų dažymas. Tokie objektai kaip Aleksoto tiltas, panemunės tiltas ir kiti objektai visoje Lietuvoje.
VGTU kelių katedra ir kelių tyrimo institutas – tai pagrindinis šalies mokslinis universitetas tiesiogiai susijęs su kelių darbais ir jų būkle.
Lietuvos Geležinkeliai yra viena didžiausių ir galingiausių infrastruktūros įmonių Lietuvoje.
Lemminkainen (dabar jau Yit) yra didžiausia Suomijos bendrovė ir viena didžiausių statybos įmonių grupių Šiaurės Europoje.
Fegda –yra viena didžiausių kelių tiesimo bendrovių Lietuvoje.
Visos šios įmonės dirba Lietuvoje.
Kelių ir tiltų fotografavimas naktį yra pats įdomiausias. Tai fotografinis žaidimas su naktinėmis šviesomis ir ilgais išlaikymais. Naktinės šviesos, automobilių eismas ir mėnulio šviesa tai viskas ko reikia gerai nuotraukai padaryti.
Fotografavimas ir filmavimas dronu
Nepakeičiamu įrankiu infrastruktūros fotografijoje per paskutinius pora metų tapo dronas.
Tai yra be pilotis orlaivis visiškai pakeitęs fotografijos „virtuvę“. Didelių objektų nuotraukos iš aukštai tapo standartu. Tai yra neatsiejama infrastruktūros fotografavimo dalis.
Fotografavimas dronu – tai naujovė įnešusi į rinką pokyčius visam laikui. Su drono pagalba fotografuojami keliai, statomi objektai matomi iš aukštai ir pats kampas leidžia matyti vykdomus darbus ir padarytą rezultatą pamatyti visiškai kitaip. Naktinė tiltų ir viadukų fotografija su aukštai su ilgu išlaikymu atrodo įspūdingai.
Tai būdas parodyti vaizdą kitaip negu mato visi. Fotografo paslauga su dronu yra vienareikšmiškai reikalinga visoms Lietuvos kelininkų įmonėms ir kelių direkcijai.
Nuotraukų reikia daug ir kiekvieną dieną, nes kasdiena atsiranda vis nauji darbai, kuriuos reikia parodyti iš viršaus.