Erelis.lt

Erelis – tai laisvės simbolis, paukščių karalius. Tai padangių valdovas ir stiprybės simbolis. Erelis yra pats tauriausias ir didingiausias plėšrusis paukštis. Tai labai protingas, atsargus ir retas paukštis.

Erelis moko pasitikėti savo vidiniu balsu ir siekti tobulėjimo. Erelis neleidžia paleisti iš akių savo didžiųjų tikslų, bet moko kantriai juos siekti. Erelio simbolika yra labai stipri.

Erelio regėjimas yra pats aštriausias planetoje. Erelio akies tinklainės kvadratiniame milimetre yra apie 1 milijonas šviesai jautrių ląstelių. Erelis geba pamatyti zuikį esantį už 2 kilometrų atstumo.

Aviacijos naikintuvų šaukiniai dažnai asocijuojasi su žodžiu erelis dėl jo greičio, reakcijos, aštraus regėjimo.

Taip jau sutapo, kad mano vardo reikšmė Aras – yra atitinkanti erelį. Taip pat sutapo, kad aš esu visiškai pametęs galvą dėl plėšrių paukščių, o ypač dėl erelių. Meilė paukščiams ir jų filmavimui bei fotografavimui man prasidėjo maždaug prieš 15 metų.

Kadangi esu profesionalus fotografas ir diplomuotas video operatorius – todėl esu kelių projektų įkūrėjas tokių kaip: www.neeilinė.lt www.fotografopaslaugos.lt www.arasradevicius.lt www.erelis.lt

Erelis.lt – yra geriausias ir galingiausias pavadinimas fotografijai iš aukštai apibūdinti. Tai mano sielos džiaugsmas ir šių metų, o greičiausiai gyvenimo atradimas. Tai mano naujausias projektas, kuriame bus nuotraukos iš erelio skrydžio, darytos su dronu, nes erelis mato net menkiausias detales.

Nuo šiol aš esu „erelis“ ir skraidau aukštai padangėse fotografuodamas gražiausius Lietuvos vaizdus pateiktus aukščiausia kokybe. Dievinu savo darbą, mylių fotografiją, skraidau ir fotografuoju iš aukštai, nes esu erelis…