Vestuvės – tai šventė. Fotografui tai didelė atsakomybė, darbas, džiaugsmas, jaudulys ir daug kitų emocijų sukoncentruotų viename taške. Tai įtemptas kūrybinis procesas, reikalaujantis didelio kiekio fizinės ištvermės, greito mąstymo.

Fotografuoti vestuves – pirmiausią reiškia prisiimti didelę atsakomybę. Vestuvės planuojamos ilgai, tai – rimtas ir brangus žingsnis.

Aras atiduoda visą energiją fotografuodamas vestuves. Kaip fotografas jis yra kūrybingas ir techniškai pasiruošęs. Dievina tai, ką daro. Maloniai bendrauja ir siekia maksimalaus rezultato.

Tegul nuotraukos kalba.Tai yra svarbiausias rodiklis renkantis fotografą. Pirmiausia nuotrauka žmogui turi būti graži ir jeigu taip yra tuomet reikia pradėti gilintis į kitas smulkmenas.

Retai, bet galima sutikti gerą ir nebrangų fotografą nors dažniausiai būna geri ir brangūs.

Nes jeigu geras tai bus brangus. Kainuoja ne vien tik jo fototechnika, bet ir skonis fotografijai, estetikos suvokimas, žinios, patirtis. Fotografija yra menas, kurį reikia suprasti, pajausti ir išlavinti.

Vestuvių fotografavimo kaina dažniausiai būna aukštesnė už kitos rūšies fotografo paslaugas tokias kaip asmeninė fotosesija arba renginio fotografavimas, nors iš esmės viskas priklauso nuo darbo sudėtingumo.

Vestuvių dieną fotografas yra pastovioje įtampoje ir stresinėje būsenoje, nes antro dublio nebus, o turi viskas gautis gražiai be klaidų.

Brangi technika yra būtina profesionaliam fotografui. Ji suteikia galimybę atlikti darbą greitai, užtikrintai ir kokybiškai.

Kalbėti apie emocijas patirtas vestuvių fotografavime galima valandų valandom. Gera ir smagu matyti kitų laimę ir džiaugsmą. Nerealus jausmas fiksuoti tikras šypsenas ir meilę. Visa dieną būdamas tarp laimingų žmonių ir pats pradedi spinduliuot ta gera energija.

Vestuvių fotografavime yra daug smulkmenų, detalių ir jautrių momentų, kurias turi išmanyti vestuvių fotografas, visa tai ateina su patirtimi. Tokia ta vestuvių fotografija.